777 093 662 •

Služby

Očista dlažby

Zrenovujeme a vyčistíme venkovní dlažbu od veškerých nečistot, mastnot, barev, rzi, mechů a plevele Umyjeme jakýkoliv povrch – zámkovou dlažbu, dlažební kostky, dlaždice, přírodní a umělý kámen, beton,pískovec, dřevo a další venkovní podlahy.

Co uděláme

Dlažba bývá nejzatěžovanější plochou. Musí odolávat běžnému znečištění, ale také neustálým změnám počasí, solím, olejům, prorůstání mechů nebo plevele. Očištění, umytí a následná impregnace ji před těmito vlivy ochrání.

Povrch zbavíme mechů, plísní a všech dalších organických nečistot, které narušují nejen vzhled, ale také kvalitu a životnost materiálu. Umyjeme i těžce odstranitelné skvrny jako jsou oleje, barvy nebo rez.

Naše čistící technika nám umožňuje otryskat i např. stavební nánosy na povrchu jako jsou třeba zbytky betonu nebo malty. Tlak i postup přizpůsobíme konkrétnímu povrchu tak, abychom vyčistili ity nejmenší zákoutí.

Myslíme na životní prostředí, a vše spolu s výkonnou čistící technikou vyčistíme tak, aniž bychom zatížili životní prostředí. Díky speciálním strojům jsme schopni provádět práce i v místech bez přístupu zdrojů vody a elektrické energie.

Po dokonálém vyčištění povrchu provedeme impregnační nátěr, který zabrání násakovosti podkladu,chrání ho před povětrnostními vlivy a tím prodlužuje jeho životnost.

 

Po vyčištění je možné po domluvě provést například zapískování dlažby, či její zaspárování nebo drobnou výměnu..

 

 

Reliéfy pouličních sprejerů nikdo na svém domě, garáži, plotu, příjezdové ploše nerad vidí. Odstranění graffiti navíc bývá velmi náročné a běžnými domácími stroji a chemickými látkami skoro nemožné. Proto se obraťte se na nás a my navrátíme vašemu domu čistý a reprezentativní vzhled.

 

  • od 95,- Kč bez DPH m2
  • od 65,- Kč bez DPH m2
  • od 125,- Kč bez DPH m2
  • od 60,- Kč bez DPH m2
  • od 65,- Kč bez DPH m2
  • od 85,- Kč /m2 (dle rozsahu plochy)
  • od 190,- Kč bez DPH m2
  • od 250,- Kč bez DPH m2
Kontaktujte nás

Ostatní práce a úkony: cena stanovena dle typu úkonu a dohody od 300,- Kč za dopravu po Šumperku a + 7,- Kč za každý další KM mimo Šumperk. Jednotkové ceny jsou uvedeny bez DPH. Výše DPH činní 15% pro domácnosti nebo 21% pro firmy.

Proč vybrat nás?

  • Jsme dynamická firma, která se neustále vyvíjí, její zásadou je preciznost, spokojený zákazník, moderní technologie a přístup, špičkové a profesionální stroje a v neposlední řadě šetrný přístup k realizované zakázce.

Co říkají naši zákazníci?


777 093 662

Kontaktujte nás